Next Race

– Saturday 30/9/2017
– METEC, GSR.
– Note early start time


TeamApp Pre EnterTeamApp

Racing commences
10:00am
Registrations close
– 9:45am

Officials

Richard Dobson

Barry Rogers
Corey Turner

Upcoming Events

Forecast

Results – Saturday 2013

Saturday Race results for 2013.

EVCC  METEC Christmas Handicap  21st December

PlaceName
1stJeff Smith
2ndTony Lateo
3rdJohn Eddy
4thJC Wilson
5thGary Leroy
6thJohn Thomson
7thStefan Kirsch
8thPeter Ransome
9thPeter Shanahan
10thSimon Peeters

EVCC  Dunlop Road  14th December

Grade1st2nd3rd
A Grade Teams Race (29)C. JonesJ.StewardG. Green
B. Grade (28)I.SmithD.ReynoldsK.King
C Grade (24) I.GilliesF.TomsicK.Bone
D Grade (22)A.ZubovicN.DewarG.Parker
E Grade (15)J.CaddS.PeetersR.Stranks
F Grade (11)P.NiclasenJ.SmithK.Wollard

EVCC  Casey Fields 7th December

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (8)JP. LeclercqF.NyhuisL.Lee
B Grade (15)D.HydeM.HerzogR.Tinkler
C Grade (20)P.RansomeT.CurulliB.McCannC.White
D Grade (15)C.MortleyS.BruzzeseP.MackieG.Cranstone
E Grade (8)R.WattsA.SandfordG.Miller
F Grade (9)P.NiclasenC.WrightJ.Smith

EVCC  Casey Fields 30th November

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (10)C.JonesR.AmosR.Clark
B Grade (15)A.GullaceR.MorgansI.Milner
C Grade (20)P.ConstoT.CurulliF.TomsicC.White
D Grade (11)P.GrayJ.SwainstonR.Devolle
E Grade (6)A.DickinsonJ.C WilsonS.Peeters
F Grade (7)C.WrightJ.SmithJ.Eddy

EVCC  Dunlop Road 23rd November

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (16)C. JonesG.DonnellyR.Amos
B. Grade (17)I.SmithB.WillP.ThompsonS.Short
C Grade (21) R.MorgansF.TomsicP.RansomeP.WebbN.Cartledge
D Grade (9)P.JamesN.WilliamsonS.Bruzzese
E Grade (10)A.EllisJC WilsonN.Wray
F Grade (7)F.LeesJ.SabbatiniP.Ruys

EVCC  Casey Fields 16th November

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (17)F.DonnellyT.JamisonC.JonesJ.P LeclerqT.Chandler
B Grade (10)P.ThompsonD.GoodallI.Milner
C Grade (17)G. O'LoghlenD.PyneK.Bone
D Grade (9)P.JamesC.MortleyG.Parker
E Grade (9)P.GrayR.WattsM.Granland
F Grade (5)J.SabbatiniR.GoodesP.Ruys

EVCC Yarra Glen Kermesse 9th November

Grade1st2nd3rd4th 
A Grade (7)No Result Due To Crash
B. Grade (7)N.TappI.Smith A.Neilson
C Grade (20)D.MazielsT.TonkinD.WorlandP.Webb
D Grade (9)G.DarrochP.Mackie N.Cartledge
E Grade (7)Grade Disqualified

EVCC  Casey Fields 2nd November

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (19)H.BradburyR.ClarkF.Nyhuis
B Grade (12)R.TinklerI.SmithP.Thompson
C Grade (21)T.CurulliP.RansomeD.PyneK.BoneH.Simpson
D Grade (13)P.JamesG.CranstoneJ.Neil
E Grade (8)P.GrayR.WattsT.Lateo
F Grade (6)R.GoodesK.BowenJ.Sabbatini

EVCC ‘Royce Bennett Handicap’ at Seymour 26th October

PlaceName 
1stSteve Fothergill2:02:20
2ndJohn Neil
3rdGeoff Cranstone
4thMick Paull
5thNick Hainal
6thRon Stranks
7thSteve Ross
8thGordon Holland
9thRoy Clark
10thSimon Bone
11thDarren Woolhouse
Fastest Rider MaleSteve Ross2:04:12
Fastest Rider FemaleDale Malziels

EVCC  Gruyere 19th October

Grade1st2nd3rd
A Grade (7)S.KirschD.DePedroF.Nyhuis
B Grade (11)D.ReynoldsD.AndersonA.Gullace
C Grade (11)J.ThompsonR.DebernadiD.Maizels
D Grade (9)P.ShanahanD.CoullP.Mackie
E Grade (6)G.HollardsD.NiclesenR.Stranks

EVCC Club Road Championships 2013 Yarra Junction 12th October

Age Group1st2nd3rd
Men 35-39yo C.VennixD.De PedroL.Lee
Men 40-44yo D.HoltA.Mapstone D.Woolhouse
Men 45-49yo M.HayJP Leclercq A.Gullace
Men 50-54yo S.Ross G.Donnelly P.Cavaleri
Men 55-59yo R.Cardosi D.Goodall P.Thompson
Men 60-64yo A.BuchananP.Ransome J.Neil
Men 65-69yo T.TonkinJ.Pritchard D.Coull
Men 70-74yo M.PeetersK.Wade
Men 75-79yo P.Kelly
Men 80+R.Goodes

EVCC METEC 5th October 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (13)R.ClarkA.MapstoneD.Woolhouse
B Grade (5)D.ReynoldsW.HurreyI.Smith
C Grade (18)C.EllenbyS.ShortM.AnsteeT.Maffey
D Grade (15)C.MortleyG.CranstonH.Simpson
E Grade (4)R.StranksA.DickensonT.Lateo
F Grade (5)P.GrayA.WattsJ.Eddy

EVCC METEC 28th September 2013

Grade1st2nd3rd
A Grade (5)R.ClarkR.AmosF.Nyhuis
B Grade (5)D.GoodallI.SmithR.Suter
C Grade (13)S.ShortJ.ThompsonR.Morgans
D Grade (6)P.ShanahanC.LethbridgeD.Coull
E Grade (6)L.WolfersR.WattsR.Stranks
F Grade (5)K.BowenR.GoodesS.Jenkins

EVCC – Dons Hill Climb TT , Handicap, 22nd Sept 2013

PlaceNameTime *Mark
1stJohn Clarkson13:113:00
2ndWes Hurrey13:124:00
3rdGeoff Youll13:256:30
4thColin Mortley13:416:30
5thChris Vennix14:102:00
6thGraham Haines14:336:45
7thRonald Stranks14:408:30
8thDavid De Pedro14:410:45
9thDarren Eagle14:433:15
10thAndrew Buchanan14:463:15
Fastest Rider MaleMichael Hay15:24 **
Fastest Rider FemaleDale Malziels20:46 **

* This is the time nett of handicap, except for ** This is the absolute time

Full results available here

EVCC Casey Fields 14th September 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (9)S.MartinR.ClarkS.Ross
B Grade (7)R.HarrisJ.PritchardM.Peeters
C Grade (21)W.SaviniD.McCormackC.EllenbyT.CurulliC.Norbury
D Grade (12)D.CoullP.MackieB.McCann
E Grade (7)R.StranksG.MillerM.Paull
F Grade (5)J.EddyR.GoodesK.Woolard

EVCC Learmonth 7th September 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (16)H.BradburyR.ClarkA.MapstoneT.Mirrabella (Eur)
B Grade (8)I.SmithM.PeacockC.WoodgateG.Pascall
C Grade (11)N.Maurer (Geel)R.Morley (Eur)G.O'Loglen
D Grade (13)R.DobsonN.CartledgeG.Curnow (Eur)D.Coull
E Grade (10)I.Bishop (Cen)JC WilsonJ.Faulkner (Eur)J.Jonasson

EVCC Yarra Glen 1st September 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (23)J.StewardT.LeaperD.HoltF.Nyhuis
B Grade (14)M.PeetersC.WoodgateI.Smith
C Grade (19)D.RichardsK.StaggD.IvesG.Stopar
D Grade (13)D.CoullP.MackieB.McCann
E Grade (8)R.StranksG.MillerM.Paull

EVCC Arthurs Creek 24th August 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (7)D.HoltP.CavaleriL.Lee
B Grade (9)S.RossD.BeovichW.Hurrey
C Grade (18)M.Chapman (N)M.JonesG.Forester (N)C.Oliver
D Grade (8)D.CoullA.Hasan (N)G.Haines
E Grade (7)G.YoulD.NiclasenR.Stranks

EVCC Yarra Junction 17th August 2013

Grade1st2nd3rd
A Grade (5)M.HayL.LeeP.Cavaleri
B Grade (9)D.PhillipsN.TappD.Reynolds
C Grade (13)H.MoffattC.EllenbyK.Stagg
D Grade (7)P.TaylorJ.NeilA.Dymond
E Grade (6)R.StranksJC WilsonD.Niclasen

EVCC Gruyere 10th August 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (9)H.BradburyG.DonnellyD.Holt
B Grade (16)C.WoodgateD.ReynoldsN.TappD.Beovich
C Grade (19)T.MuurholmT.TonkinC.EllenbyT.Crowe
D Grade (9)N.HainalK.WadeJ.Neil
E Grade (8)G.YoullK.WardA.Chiong

EVCC Casey Fields 3rd August 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (7)R.ClarkC.FriisR.Amos
B Grade (13)D.SmithW.HurreyR.Harris
C Grade (17)K.BoneR.MorgansS.ShortC.Ellenby
D Grade (12)P.TaylorD.BrownP.Mackie
E Grade (5)R.WattsH.WernerR.Stranks
F Grade (6)R.GoodesJ.EddyP.Gray

EVCC Yarra Glen 27th July 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (9)R.ClarkG.GreenJP Leclercq
B Grade (19)R.HarrisD.ReynoldsN.TappT.Perry
C Grade (20)C.EastwoodR.DebernardiK.StaggC.Oliver
D Grade (15)P.TaylorD.CaseyD.Watts (N)
E Grade (6)J.WilsonA. ChiongJ. Swainston

Rob Graham Memorial Time Trial, 20th June 2013

  Time*Mark
FirstKevin Kimg0:32:300:05:20
SecondRobert Birch0:32:390:12:55
Jean-Phillipe Leclercq0:32:390:07:20
FourthDavid Phillips0:32:420:06:55
FifthDavid Depedro0:32:440:04:42
SixthBill Gordon0:32:450:02:55
SeventhNeil Cartledge0:32:530:13:00
EighthGuy Green0:33:020:05:10
NinethColin Blackey0:33:050:07:30
TenthWes Hurry0:33:140:07:55
FastestTom Leaper0:34:58**
First womanLouise Wolfers0:54:42**

* This is the time nett of handicap, except for ** This is the absolute time

Full results available here; – HandicapAbsolute times

Club ITT Championships – Yarra Junction, 20th June 2013

Age Group1st2nd3rd
35-39 MaleTom LeaperHayden BradburyDavid DePedro
40-44 MaleSean WilkesonDavid HoltAndy Burmas
45-49 MaleJean-Philippe LeclercqNick ThompsonAlex Watts
50-54 MaleGerard DonnellyRoy ClarkGuy Green
55-59 MaleKevin KingSteve ShortMal Jones
60-64 MaleDavid McCormackRobert BirchAndrew Buchanan
65-69 MaleOwen AnsteyTony TonkinJohn Thomson
70-74 MaleKeith Wade
75-79 MaleRon Stranks
45-49 FemaleLouise Wolfers

Full results available here

Arthurs Creek, 13th July 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (11)G.GreenF.NyhuisL.Lee
B Grade (6)C.WoodgateJ.AlymerR.Giles
C Grade (17)J.HasourasM.JonesR.WheelhouseS.Short
D Grade (13)D.BrownK.WadeD.Watts (N)
E Grade (8)H.WernerA.ChangR.Stranks

Casey Fields, 6th July 2013

Grade1st2nd3rd
A Grade (9)G.GreenR.AmosR.Clark
B Grade (11)C.VennixA.GullaceP.Thompson
C Grade (15)S.ShortP.RansomeK.Bone
D Grade (13)D.BrownP.MackieP.James
E Grade (8)P.TaylorH.WernerR.Watts
F Grade (5)K.BowenR.GoodesS.Jenkins

Gruyere, 29th June 2013

GradeFirstSecondThirdFourthFifth
A Grade (24) teams raceS.CameronH.BradburyJ.StewardG.GreenD.Holt
B Grade (11)R.CardosiC.WoodgateA.Gullace
C Grade (16)D.EagleT.TonkinT.CroweR.Wheelhouse
D Grade (11)C.OliverD.BrownD.Coull
E Grade (7)K.WardJ.SwainstonD.Niclasen

Yarra Glen, 23rd June 2013

 FirstSecondThirdFourth
A Grade (16)T.LeaperR.ClarkN.KimberD.Holt
B Grade (15)R.CardosiD.HydeR.Russo
C Grade (21)D.EagleT.CroweT.TonkinK.Stagg
D Grade (14)D.CoullD.BrownJ.Neil
E Grade (13)G.YoullA.ChiongH.Wener

Arthurs Creek , 15th June 2013

 FirstSecondThirdFourthFifth
A Grade (12)S.Cameron (Eureka)R.ClarkG.Green
B Grade (9)R.CardosiC.WoodgateJ.Thomas
C Grade (21)R.GilesT.TonkinR.DebemardiD.EagleT.Crowe
D Grade (11)D.Watts (N)D.BrownP.Mackie
E Grade (8)C.OliverP.TaylorG.Youll

METEC, 8th June 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (11)Andrew MapstoneDarren DarlingSteve Ross
B Grade (16)Chris VennixDavid HydeRaymond CardosiAnthony Gullace
C Grade (18)Pete RansomeDave McCormackBrian McCannMatt Anstee
D Grade (14)Nathen DewarDavid BrownDavid Coull
E Grade (11)John NeilRay WattsAllan Sandford
F Grade (8)Louise WolkersJeff SmithLaurie Bohn

Casey Fields, 1st June 2013

Racing cancelled

Yarra Junction – Piedmont, 25th May 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (22)G. Green
(Bike Force)
J. Steward
(Adriatic)
R. Clark
(Bike Force)
S. Kirsch
(BikeGearNow/
VeloEx)
T.Leaper
(Croydon cycles/
Pick-a-aPart)
B Grade (16)D. WoolhouseC.GeoghJ. Alymer
C Grade (13)I. SmithT. CrowR.Debernardi
D Grade (7)C. MortleyP. MackieG. Darroch
E Grade (4)R. StranksD. NiclasenM.Paull
F Grade (0)

Seymour-Avelel – Athletic Soft Tissue handicap, 18th May 2013

 NameMark 
1stJ Thomas15 mins1:30:06
2ndD Niclasen6 mins
3rdM Peeters17 mins
4thC Gough17 mins
5thR Tinkler17 mins
6thD Smith15 mins
7thM White17 mins
8thC Ellenby17 mins
9thD Maizels13 mins
10thC Eastwood17 mins
Fastest timeR Clarkscratch1:13:08

Gruyuere kermese, 11th May 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (11) G GreenP SmithD. Depedro
B. Grade (15) D Woolhouse
C Woodgate S Dawson
C Grade (25) R MorgansT Crowe M Herzog D Eagle R Wheelhouse
D Grade (14) P Mackie C MortleyG. Darroch
E Grade (9) J Neil K Ward P Taylor
F Grade (0)

Casey Fields, 4th May 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (5)R.ClarkG.GreenS.Ross
B. Grade (12)JP.LeclercqP.Thompson A.Gullace
C Grade (16)D.SmithJ.Gerrish A.DymondT.Maffey
D Grade (11)G.CranstoneM.AnsteeP.Mackie
E Grade (5)P.TaylorG.MillerA.Hicks
F Grade (6)A.WattsM.Waterfield C.Wright

Club Criterium Championships – Casey Fields, 27th April 2013

Age Group1st2nd3rd
Men 35-39yo (2)J.Goddard J.Clarkson
Men 40-44yo (5)C.Jones S.Martin D.Wollhouse
Men 45-49yo (9)P.Smith R.Russo C.Rothenbuecher
Men 50-54yo (7)S.Ross P.Cavaleri R.Amos
Men 55-59yo (10)R.Cardosi D.Goodall K.Mayberry
Men 60-64yo (9)M.Edwards P.Ransome N.Frayne
Men 65-69yo (7)J.Pritchard J.Thompson R.Dobson
Men 70-74yo (1)K.Bone
Men 75-79yo (2)P.Kelly R.Stranks
Men 80+(4)F.Lees R.Goodes M.Waterfield

Dunlop Road 20th April 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade - team's race (30)J.Steward
(Adriatic)
R.Clark
(Bike Force)
G.Donnelly
(Giant / Celtic)
M.Hay
(Croydon Cycleworks / Pick-a-Part)
K.Mayberry
(BikeGear Now / VeloEx)
B. Grade (22)W.Hurrey D.Woolhouse D.Anderson M.Peeters D.Hyde
C Grade (25) H.Moffatt R.Feigan K.Bone B.Williams C.Crowe
D Grade (19)J.Wilson G.Darroch M.Paull J.Swainston
E Grade (9)P.Gray T.Lateo G.Dodds
F Grade (11)M.WaterfieldF.Lees A.Watts

Arthurs Creek 13th April 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (7)J.Steward R.Clark P.Cavaleri
B. Grade (19)M.Rice J.Clarkson R.Cardosi N.Tapp
C Grade (21) T.Crowe R.Morgans J.Hasouras R.Giles K.Stagg
D Grade (17)K.Wade P.Gardner G.Darroch N.Hainal
E Grade (6)J.Neil R.Stranks J.Keating
F Grade (0)

Casey Fields 6th April 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (12)J.DavisR.ClarkG.GreenP.Cavaleri
B. Grade (17)C.Gogh M.Rice P.Thompson D.Pyne
C Grade (22) B.McCann S.Short N.Williamson M.Cheesman N.Cartledge
D Grade (10)R.Devolle J.Wilson R.Gardner
E Grade (7)R.Watts J.Neil J.Hobbs
F Grade (6)C.WrightK.Bowen S.Jenkins

METEC 30th March 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (8)G. GreenT. ChandlerF. Nyhuis
B. Grade (8)J-P LeclercqP.ThompsonC.Ellenby
C Grade (16) C.NorburyP.RansomeD.Niclasen
D Grade (11)M.CheesemanR.DevolleP.Mackie
E Grade (9)J.WilsonJ.NeilR. Watts
F Grade (8)G.DoddsF. LeesL Bohn

Dunlop Road 23rd March 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade Teams Race (26)C. JonesG. GreenA. MapstoneS. RossB. Hickforrd
B. Grade (24)L. GatesS. SzallaC. EastwoodD. WoolhouseM. Peeters
C Grade (20) C.TaylorS.ShortP.RansomeB.McCann
D Grade (18)B. WilliamsM.CheesemanL.BishopP.James
E Grade (9)R.WattsJ.NeilT.Lateo
F Grade (10)J.SmithR.GoodesK.Bowen

METEC 9th March 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (9) G.GreenR.NewhamR.Clark
B Grade (16)D.HydeM.PeacockG.NewnhamW.Hurrey
C Grade (21)D.PyneR.GilesP.RansomeI.GilesJ.Thomson
D Grade (13)A.Cunneen G.CaddM.Cheeseman
E Grade (8) J.Cadd R.WattsR.Stranks

Casey Fields 2nd March 2013

Grade1st2nd3rd
A Grade (27)C.JonesR.ClarkeG.Donnelly
B Grade (15)R.RussoP.ThompsonD.Reynolds
C Grade (16)F.Tomsic H.Moffatt
D Grade (10)G.CaddM.PaullP.Mackie
E Grade (8)D.CoullA.HicksG.Miller
F Grade (6)A.WattsS.JenkinsC.Wright

Dunlop Road 23rd Feb 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (27)All Disqualified
B Grade (21) A.GullaceQ.FrayneD.AndersonD.Woolhouse
C Grade (25)C.TaylorW.SaviniD.CaseyS.Short
D Grade (19)D.CreallyR.DevolleL.BishopC. Mortley
E Grade (10)G.MillerT.LateoR.WattsS.Stranks
F Grade (5)A.WattsP.NiclasenS.Jenkins

Omara 100 16th Feb 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A GradeH.BradburyC.JonesG.GreenG.DonnellyB.Hickford
B GradeS.KirbyS.HughsonK.ParsonsR.BothaK.Mayberry
C GradeG.GoodropeD.RichardsT.CroweR.GilesM.Herzog
C1 GradeI.MilnerG.PlummerK.StaggM.CosgraveA.Buchanan
D GradeN.BirdK.WadeG.CranstoneN.CartledgeR.Devolle
E GradeM.PaullA.SkeneR.StranksJ.KeatingB.Farrell

Casey Fields Graded Scratch Races 9th Feb 2013

Grade1st2nd3rd
A GradeA.MapstoneS.RossR.Clark
B GradeW.HurreyI.MilnerR.Thompson
C GradeP.ShanahanG.O'LoghlenS.Bruzzese
D GradeA.CunneenR.DevolleG.Cranstone
E GradeP.GrayN.WrayD.Coull
F GradeC.WrightA.WattsS.Jenkins

Casey Fields Elimination Races 9th Feb 2013

Grade1st2nd3rd
A GradeA.MapstoneR.ClarkD.Darling
C GradeG.StoperF.TomsicJ.Williams
E GradeD.CoullN.WrayG.Miller

Casey Fields Scratch Races 2nd Feb 2013

Grade1st2nd3rd
A Grade (12)S.MartinR.AmosR.Clark
B Grade (19)A.GullaceI.SmithW.Hurrey
C Grade (15)J.WilliamsP.ShanahanF.Tomsic
D Grade (10)P.JamesJ.WilsonG.Cadd
E Grade (13)G.CranstoneG.MillerD.Coull
F Grade (7)J.EddyA.WattsR.Goodes

METEC Graded Scratch Races 26th Jan 2013

Grade1st2nd3rd4th
A Grade (6)R.NewnhamN.KennedyS.Ross
B Grade (9)J.AlymerD.HansfordR.Russo
C Grade (16)W.SaviniK.SaxtonB. McCannJ.Thomas
D Grade (10)N.CartledgeJ.SwainstonP.James
E  Grade (9)D.CallP.GrayJ.Hobbs
F Grade (6)L.BohnA.WattsJ.Eddy

Casey Fields Graded Scratch Races 19th Jan 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (19)C.JonesJ.DavisJ.StewartA.MapstoneS.Stiles
B Grade (14)I.SmithC.EllenbyP.Ransome
C Grade (15)F.TomsicI.GilliesK.Saxton
D Grade (12)S.SeckoldN.CartledgeM.Paull
E Grade (10)G.MillerL.NeilG.Cranstone
F Grade (8)J.EddyW.JonesC.Wright

Dunlop Road Graded Scratch Races 12th Jan 2013

Grade1st2nd3rd4th5th
A Grade (20)G.CarlsonD.RobertsR.NewnhamA.MapstoneS.Kirsch
B Grade (16)K.MayberryI.MilnerR.HarrisD.Hyde
C Grade (20)R.MorgansK.SaxtonD.McCormackC. O'BrienB. McCann
D Grade (19)N.WilliamsonG.CaddP.JamesJ.Swainston
E Grade (13)G.CranstoneN.WrayP.Gray
F Grade (8)M.WaterfieldK.BowenC.Wright

Casey Fields Graded Scratch Races 5th Jan 2013

Grade1st2nd3rd
A Grade (9)J.DavisS.StilesS.Ross
B Grade (8)N.LettyI.SmithP.Thompson
C Grade (15)K.BoneF.TomsicK.Saxton
D Grade (12)N.CartledgeM.CheesemanJ.Swainston
E Grade (8)N.WrayG.MillerJ.Neil
F Grade (4)C.WrightA.WattsW.Jones

 

.                             Athletic Soft Tissue Therapy      BGNow-VeloEx.3      croydon-cycleworks      Sponsor - lmca